Cennik opłat za korzystanie:
Za zgodą dyrektora MOSiR, z boiska typu ORLIK bezpłatnie mogą korzystać pracownicy służb mundurowych działających na terenie miasta Sieradza w ramach poprawy sprawności fizycznej.
Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się w szkołach za okazaniem legitymacji szkolnej, studentom do 26 roku życia po okazaniu legitymacji studenckiej, osobom emerytowanym, za okazaniem legitymacji emeryta - rencisty ZUS – rozliczających się z podatku dochodowego w US w Sieradzu. Dzieci i młodzież ucząca się w szkołach po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej do godz. 15:00 korzysta z kortów bezpłatnie. Dla osób posiadających Sieradzka Kartę Mieszkańca przysługuje 10% zniżki.